ZÁPIS DO ZUŠ                       Přijímací řízení

Přijímací řízení pro školní  rok 2021/2022

PŘIHLÁŠKY PODÁVEJTE PROSÍM POUZE ELEKTRONICKY

přihláška do ZUŠ

Zápis bude probíhat průběžně po celý měsíc květen, nejpozději však

do 25. 6. 2021.

O přijetí Vašeho dítěte budete informováni prostřednictvím vyjádření, které obdržíte na emailovou adresu, kterou jste uvedli v elektronické přihlášce, po ukončení přijímacího řízení - nejpozději do 30. 6. 2021.

Pro přijetí žáka je důležitá volná kapacita školy, vzhledem k epidemiologické situaci neplánujeme talentové přijímací zkoušky zájemců o studium v naší škole.

VELMI NÁS TĚŠÍ VÁŠ ZÁJEM O VÝUKU             V NAŠÍ ŠKOLE.

Níže uvedené požadavky jsou uveřejněny zejména pro seznámení a pro posouzení zájmu vašich dětí. Letošní zápis bude bohužel probíhat pouze elektronicky. Slavnostní přivítání nových žáků si necháme až na září 2021 a určitě se budeme společně moc těšit na setkání u nás v ZUŠce.

Požadavky pro jednotlivé studijní obory

Hudební obor:

Ověření hudebního sluchu, rytmického cítění a motorických schopností (zpěv libovolné písně přiměřené věku uchazeče, opakování jednoduchého melodického útvaru na slova).

Výtvarný obor:

Výtvarné cítění (cit pro linii, tvar a barvu), zralost výtvarného projevu na zadané téma (samostatnost, vyjádření myšlenky, využití vlastní fantazie).

Taneční obor:

Ověření pohybových dovedností a fyzických předpokladů pro tanec (obratnost, pohybová koordinace). Rytmické, hudební a prostorové cítění.

Literárně-dramatický obor:

Komunikativnost, sociální zralost, pohybové dispozice, schopnost improvizace. Přednes uměleckého textu (próza, poezie) libovolného rozsahu.

Přijímání žáků je možné pouze do naplnění cílové kapacity školy.  Děkujeme za pochopení.