kritéria platná pro školní rok 2020/2021

Kritéria přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020

!! Změna z důvodu stavu nouze

a souvisejících opatření vyhlášených vládou ČR !!

Přijímací řízení pro školní rok 2019/2020 bude probíhat do 30. května 2020, pouze elektronicky.

PŘIHLÁŠKY PODÁVEJTE PROSÍM POUZE ELEKTRONICKY

přihláška do ZUŠ

O přijetí Vašeho dítěte budete informováni prostřednictvím emailové zprávy,

nejpozději do 26. 6. 2020

°°°°°°

VELMI NÁS TĚŠÍ VÁŠ ZÁJEM O VÝUKU V NAŠÍ ŠKOLE.

Požadavky pro jednotlivé studijní obory ( pro vaše seznámení, posouzení).

Hudební obor:

Ověření hudebního sluchu, rytmického cítění a motorických schopností (zpěv libovolné písně přiměřené věku uchazeče, opakování jednoduchého melodického útvaru na slova).

Výtvarný obor:

Výtvarné cítění (cit pro linii, tvar a barvu), zralost výtvarného projevu na zadané téma (samostatnost, vyjádření myšlenky, využití vlastní fantazie).

Taneční obor:

Ověření pohybových dovedností a fyzických předpokladů pro tanec (obratnost, pohybová koordinace). Rytmické, hudební a prostorové cítění.

Literárně-dramatický obor:

Komunikativnost, sociální zralost, pohybové dispozice, schopnost improvizace. Přednes uměleckého textu (próza, poezie) libovolného rozsahu.

Přijímání žáků je možné pouze do naplnění cílové kapacity školy.  Děkujeme za pochopení.