Trstěnice

Nejmladší pobočka ZUŠ Dolní Újezd, ve které se od září roku 2005 žáci vzdělávali v oboru hudebním a tanečním. Ve školním roce 2008/2009 byl poté obor taneční vystřídán oborem výtvarným. Počínaje školním rokem 2013/2014 nově naši nabídku rozšiřuje výuka oboru literárně dramatického.

Co můžeme žákům nabídnout?

V současné době poskytuje dětem základní vzdělání místní základní škola. Naše pobočka nabízí v téže budově umělecké vzdělávání a celkový kultivovaný rozvoj osobnosti. Výukou rozšiřujeme nadání a talent dle zájmů dítěte v oboru hudebním, výtvarném a literárně dramatickém.

Z naší nabídky lze v hudebním oboru využít výuky hry na klavír, klávesy, zobcovou flétnu, příčnou flétnu, trubku, kytaru klasickou, kytaru elektrickou, saxofon, klarinet. Teoretické poznatky získají děti v předmětu hudební nauka.

Novinkou školního roku 2017/2018 je opět výuka tanečního oboru.

Vyučující:

Marcela Kohoutová - hudební obor: zobcová flétna, klávesy.

MgA. Soňa Valentová - výtvarný obor

Bc. Lucie Novotná - hudební obor: klavír